Pojištění podnikatelských rizik

Podnikáte jako OSVČ nebo jste majitelem firmy? Toto pojištění Vám zajistí komplexní ochranu před nežádoucími riziky, která mohou nastat a způsobit, jak drobnému podnikateli, tak i firmě nemalé finanční problémy. Pojišťovny pojistí nejen movitý, ale i nemovitý majetek, a to nejen proti živelným rizikům, ale i proti vandalismu, vloupání, odcizení či krádeži. Dále nám pojišťovny umožňují si připojistit např. stroje a strojní zařízení, zásoby, elektronická zařízení, stavební a montážní rizika aj.
FLEXA je jedním ze standardních rizik, která by měla být sjednána. Patří do něj požár, výbuch, úder blesku a pád letadla. Rizika jako je např. krupobití, vichřice, zřícení skal nebo zemin, povodeň, záplava, sesuv lavin, pád stromů nebo stožárů, tíha sněhu nebo námrazy, zemětřesení, aerodynamický třesk či jiné se dají připojistit. Limit či sublimit na konkrétní riziko je na každém z nás. Pojišťovny se vždy snaží pojistit klienta „na míru“ dle jeho potřeb a požadavků a podle toho v jakém oboru podnikají a nabídnout mu odpovídající pojištění.
S pojištěním podnikatelských rizik souvisí i uzavření pojištění odpovědnosti nejen obecné, ale i odpovědnosti vyplývající z oboru, ve kterém se podniká, pokud nespadá do výluk.


Napište si o lepší cenu!

Co by vás ještě mohlo zajímat


Spoření a investice

Poradíme Vám, jak na ně!

Více

Důchodové spoření

Zajistěte svou budoucnost!

Více

Hypotéky

Realizujte své sny!

Více

Dalších produktů

Objevte všechny naše produkty!

Další

Proč si vybrat FEDS?

Vybrat si nás je naprosto jednoduché, protože:

  • Dlouholetá praxe v oboru od roku 1999
  • Profesionální přístup a rady
  • Následný servis smluv
Více o FEDS

Tipy a rady
Novinky